O NAS
ofirmieimg.jpg

Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w przetwórstwie tworzywa PET. Specjalizujemy się nie tylko w samej produkcji opakowań. 

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dział projektowy i warsztat. Dzięki temu wykonamy projekty, modele 3D dla nowych marek,ale także sprostamy zapotrzebowaniu na formy czy części stalowe. Dzięki szerokiej wiedzy o tworzywach i wizjonerskiemu spojrzeniu naszych projektantów oraz przy pomocy specjalistycznych programów (np. Creo czy SolidEdge), jesteśmy w stanie zaprojektować opakowania, które sprostają każdemu Klientowi, pragnącemu wyróżnić się własną marką.

Dzięki nowoczesnym technologiom możemy zaproponować opakowania posiadające ciekawe kształty oraz skomplikowane grawery.Naszym odbiorcom oferujemy więc kompleksowe wsparcie od idei, poprzez cały etap projektowy (również wizualizację 3D), aż po produkcję formy, prototypów i gotowych, unikalnych opakowań. 

Naszymi Klientami są wiodące firmy rynku alkoholowego, kosmetycznego i chemii gospodarczej. Produkujemy również opakowania dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, a także zakrętki do butelek i słoików.

Nasz park maszynowy obejmuje zarówno wtryskarki, urządzenia rozdmuchowe, jak i 9 linii produkcyjnych japońskiej firmy Nissei, wykorzystywanych do wtrysku z rozdmuchem. Dzięki temu mamy możliwość produkowania butelek i słoików o różnych gramaturach i średnicach gwintów, utrzymując równocześnie wysoką jakość oferowanych opakowań.

Równocześnie z produkcją opakowań, PHP „JG” zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem narzędzi do produkcji opakowań. Szeroko rozbudowane zaplecze warsztatowe z nowoczesnymi maszynami numerycznymi, pozwala nam na wykonywanie z wysoką precyzją form wtryskowych, rozdmuchowych oraz wszelkich elementów do tych form. Naszym Odbiorcom, oprócz wykonania narzędzi, oferujemy także fachowe doradztwo w dziedzinie produkcji opakowań PET i rozruchu maszyn. 

onas-img.jpg