Chemia

Chemia

Zamknięcia

Zamknięcia

Kosmetyki

Kosmetyki

Artykuły spożywcze

Artykuły spożywcze

Aktualności

Kontakt z nami

56-675 60 83
biuro@jgchelmza.pl

Dział handlowy
56-675 60 83 w.31
m.pilch@jgchelmza.pl

Dział produkcji
56-675 60 83 w.40
julkowski@jgchelmza.pl

Farmakopea Europejska - Opakowania dla farmacji

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów i Partnerów Handlowych staramy się systematycznie podnosić jakość wyrobów produkowanych w JG Chełmża. Tym samym począwszy od stycznia br możemy poszczycić się wynikami badań, które pozwalają na produkcję opakowań PET dla przemysłu farmaceutycznego – a więc tych o najwyższej klasie czystości. Zainteresowanych obecnych i przyszłych Klientów informujemy, iż sprawozdanie z badań na zgodność z wymogami Farmakopei Europejskiej
(w języku polskim i angielskim) będzie udostępniane na zapytanie mailowe do Działu Kontroli Jakości.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż zgodnie z prawem Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH nie jest dokumentem obowiązkowym, a jedynie uzupełniającym. Obligatoryjne są natomiast badania mikrobiologiczne oraz migracji globalnej i specyficznej, które nasza firma na życzenie udostępnia Klientom-niezależnie od gałęzi przemysłu.

Drukarka 3D

Jako firma specjalizująca się w tworzeniu nawet najbardziej nietypowych kształtów opakowań, postanowiliśmy pójść z postępem i zakupić nowoczesną drukarkę 3D.
Dzięki temu urządzeniu możemy uzyskać fizyczny model natychmiast po stworzeniu rysunku technicznego. Zyskują Państwo zatem możliwość większego udziału w procesie projektowania oraz szybkiej oceny kształtu opakowania . Pomysły Państwa i naszych konstruktorów mogą być więc realizowane znacznie sprawniej i dokładniej.

Nowa strona internetowa naszej firmy

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową stronę internetową naszej firmy. Jest ona bardziej przejrzysta i intuicyjna, dzięki czemu łatwiej będzie Państwu zapoznać się z naszą ofertą, warunkami współpracy i informacjami o nas. Zupełnie nowa szata graficzna stanowi spójną całość z nowym logo i profilem naszej działalności.

więcej

Odświeżyliśmy wizerunek naszej firmy

logojgchelmza

Po ponad dwudziestu latach obecności na rynku postanowiliśmy odświeżyć wizerunek naszej firmy. Przedstawiamy nowe logo, które – mamy nadzieję – przypadnie Państwu do gustu i będzie wywoływało miłe skojarzenia z naszymi opakowaniami. Zielono – szare logo jest wyznacznikiem priorytetów naszego przedsiębiorstwa: innowacyjne technologie produkcji opakowań zawsze w zgodzie z przyrodą!

Nowa butelka - 750ml SPRAY

Wprowadziliśmy do oferty nowe opakowanie - butelkę 750ml SPRAY. Butelka ta stanowi kontynuację linii opakowań do chemii gospodarczej z serii SPRAY.
Butelki występują w wersji bezbarwnej, ale mogą być produkowane również w dowolnym, wybranym przez klienta, kolorze.

Pozostałe pojemności z serii: 400ml, 500ml i 1,0l.